- Instalacje monitoringu i monitoring stacjonarny

Dom pozostawiony bez opieki to najlepsza pokusa dla potencjalnych włamywaczy. W jaki sposób możemy ustrzec się przed złodziejami? Najlepszą opcją jest zamontowanie nowoczesnego monitoringu.

Często wiele osób nie zdaje sobie sprawy z występującego zagrożenia, gdyż myślą że mieszkają w bezpiecznej i przyjaznej okolicy. Kiedy wyjeżdżamy na dłuższy czas zamykamy dobrze drzwi, opuszczamy rolety antywłamaniowe niestety takie rozwiązania mogą okazać się niewystarczające. Zamek w drzwiach można rozpracować w kilka minut, dlatego warto zastanowić się nad założeniem lepszych systemów alarmowych, które skutecznie powstrzymają złodziei. Opuszczone rolety są wyraźnym sygnałem, że w domu nikogo nie ma. Warto wtedy wybrać sterownik, który będzie podnosił i opuszczał rolety o zaprogramowanych godzinach. Na pewno warto mieć antywłamaniowe drzwi i czujniki.

Najlepiej wyposażyć się w monitoring całego obiektu zaówno w środku jak i na zewnątrz. Zazwyczaj już samo ostrzeżenie, że w domu znajduje się monitoring lub sama instalacja atrap kamer jest dobrym sposobem zniechęcania złodziei. Wiele osób zastanawia się jak chronić dom kamerami. Możemy zamontować atrapę kamery ale profesjonalni złodzieje potrafią takie odróżnić. Na zewnątrz warto skierować kamerę w te miejsca gdzie brakuje ogrodzenia, wjazd do domu, miejsca przez które włamywacze mogą łatwo dostać się do domu.

W naszej ofercie znajdą Państwo różne systemy alarmowe. Dużą popularnością wśród osób zainteresowanych naszym sprzętem cieszy się monitoring w postaci telewizji przemysłowej.

W ramach instalacji monitoringu w naszej ofercie znajdą Państwo również:

 • alarmy i systemy alarmowe
 • instalacje sygnalizacji pożaru
 • instalacje telewizji przemysłowej (cctv)
 • domofony i kontrola dostępu
 • instalacje telekomunikacyjne
 • akustyczne systemy ostrzegawcze
 • inteligentny dom
 • instalacje nagłośnienia
 • sieci komputerowe
 • instalacje elektryczne

Instalacje monitoringu to idealny sposób na zabezpieczenie swojego mienia w domu, w firmie lub innym obiekcie użyteczności publicznej. Najlepsze efekty daje połączenie systemu wizyjnego i alarmowego. Kamera umieszczona w odpowiednim miejscu może objąć swoim zasięgiem nawet cały teren wokół budynku oraz może zapewnić bezpieczństwo osób, które się tam znajdują. Kiedy kamera zarejestruje nieodpowiednią osobę, mamy gwarancję że włączy się alarm o którym zostaniemy szybko poinformowani telefonicznie lub za pośrednictwem sieci internetowej.ZIZM Systemy bezpieczeństwa

tel. 516 36 36 20, tel./fax 22 619 57 86
e-mail: info@instalacje-zizm.com.pl
ul. Kłopotowskiego 6, Warszawa